google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • Referencje i nagrody

  Essentra Components
  Essentra Components

  Essentra Components


  Essentra plc jest spółką notowaną w indeksie FTSE 250 i wiodącym międzynarodowym dostawcą specjalistycznych produktów i rozwiązań. Essentra koncentruje się na przemyśle lekkim oraz sektorze hurtowej dystrybucji podstawowych komponentów.

  Polityka jakości Moss Plastic Parts


   

  Polityka jakości Moss Plastic Parts

  W Moss-ie wiemy, że nasze ciągłe sukcesy i rentowność zależą od naszej zdolności do zaspokajania wymagań Klientów. Traktujemy filozofię totalnej jakości jako część naszej strategii.

  System TQM (Totalnego Zarządzania Jakością) odnosi się do każdego aspektu naszej działalności a dbałość o jakość jest obowiązkiem każdego pracownika Moss.

  Dążymy do osiągnięcia Totalnej Jakości poprzez:

  • Stałą kontrolę i udoskonalanie naszego systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 9001:2008. Z celami i polityką jakości zapoznani są wszyscy pracownicy na każdym szczeblu firmy a osiągamy je dzięki dobrze zdefiniowanym procedurom i instrukcjom.

  • Stosowanie procesów zapewnienia jakości w dla każdego rodzaju usług aby stale monitorować stopień zadowolenia Klientów i rozpoznawać elementy nie do końca satysfakcjonujące aby móc usunąć przyczyny ich powstawania.

  • Motywowanie i zachęcanie wszystkich pracowników do pozytywnego reagowania na uwagi, poprawy jakości i budowy ducha pracy zespołowej.

  • Jasne definiowanie i ocenę roli każdego pracownika w procesie zapewniania zadowolenia naszych Klientów oraz ustalanie jasnych i wymiernych celów w tym procesie.

  • Rozwijanie stosunków z dostawcami podkreślając stałe dążenie w poprawie jakości wyrobów, usług i wsparcia technicznego.

  Moss dąży do osiągania wysokich standardów personalnej i korporacyjnej doskonałości wymaganych aby wyżej opisana polityka stała się rzeczywistością.

   
  » Powrót do listy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.