google

  tworzywa, granulaty, wtryskarki

  Katalog firm

  Chemia

  Recykling i utylizacja

  Wyroby z tworzyw sztucznych

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Essentra Components
  Essentra Components

  Essentra Components


  Essentra plc jest spółką notowaną w indeksie FTSE 250 i wiodącym międzynarodowym dostawcą specjalistycznych produktów i rozwiązań. Essentra koncentruje się na przemyśle lekkim oraz sektorze hurtowej dystrybucji podstawowych komponentów.

  O firmie Essentra: opaski kablowe, osłony rur i kołnierzy, zamki, zatrzaski, zamknięcia, zawiasy

  Essentra plc jest spółką notowaną w indeksie FTSE 250 i wiodącym międzynarodowym dostawcą specjalistycznych produktów i rozwiązań. Essentra koncentruje się na przemyśle lekkim oraz sektorze hurtowej dystrybucji podstawowych komponentów służących klientom na różnorodnych rynkach końcowych w wielu lokalizacjach.

  Kompleksowe Dostawy Komponentów - Essentra Components

  Oddział zajmujący się komponentami jest wiodącym na rynku światowym producentem i dystrybutorem produktów z tworzyw sztucznych formowanych metodą wtryskową, w technologii zanurzania formy lub matrycy w płynnym tworzywie winylowym oraz artykułów metalowych. Usytuowane w 29 krajach oddziały obsługują szeroką rzeszę klientów z branży przemysłowej, zapewniając szybką dostawę produktów do różnych zastosowań, w takich branżach jak produkcja urządzeń, motoryzacja, produkcja przemysłowa, elektronika i budownictwo.

  Oddział Pipe Protection Technologies specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości innowacyjnych produktów, począwszy od popularnych tworzyw sztucznych (tanich i produkowanych w dużych ilościach) po tworzywa termoplastyczne do zastosowań przemysłowych i stopy polimerowe stosowane na wielu rynkach końcowych. Lokalizacja w czterech krajach w połączeniu z szeroką siecią dystrybutorów umożliwia obsługę klientów na całym świecie.

  Holenderski oddział Essentra Extrusion jest wiodącą, specjalistyczną jednostką zajmującą się wytłaczaniem profili i oferującą pełną obsługę w zakresie projektowania i produkcji. Jako jedna z pierwszych firm, której udało się wykonać produkty wytłoczone z tworzyw sztucznych w 1956 roku, Essentra jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych europejskich dostawców profili wytłaczanych jednocześnie z dwóch lub trzech różnych materiałów dla wszystkich gałęzi przemysłu.

  Oddział zajmujący się Zabezpieczeniami oferuje największy asortyment produktów i usług obejmującego drukarki, oprogramowanie oraz towary konsumpcyjne wiodących producentów.

  Opakowania dla branży Farmaceutycznej i Kosmetycznej

  Wiodący na świecie dostawca opakowań i rozwiązań służących do autoryzacji dla zróżnicowanej bazy dużych klientów działających w branży farmaceutycznej, zdrowotnej i kosmetycznej oraz sektorach opakowań konsumenckich i specjalistycznych. Firma koncentruje się na podnoszących wartość produktu innowacjach i jakości usług dzięki ofercie szerokiej gamy produktów i rozwiązań, obejmujących kartony, taśmy, ulotki, folie, etykiety oraz rozwiązania do autoryzacji.

  Oddział Speciality Tapes zajmuje się produkcją taśm dwustronnie klejących oferując fachową wiedzę w zakresie różnorodnych systemów klejących z użyciem licznych technologii. Niemal 3000 produktów samoprzylepnych dostępnych jest do wysyłki w dniu zamówienia, a produkty firmy Essentra zaspokajają wszystkie nawet najsurowsze wymagania dotyczące wydajności, począwszy od produktów z pianki, produktów z zamknięciami magnetycznymi, taśm z suchymi krawędziami ułatwiającymi odrywanie (Finger Lift), przez mocno klejące taśmy akrylowe High Bond, aż po rzepy samoprzylepne oraz pianki antypoślizgowe.

  Produkty Filtrujące

  Oddział Essentra Filter zajmuje się produktami filtrującymi i jest jedynym niezależnym ogólnoświatowym dostawcą filtrów papierosowych, Dziewięć lokalizacji na całym świecie, w tym specjalistyczne Centrum Technologiczne wspierane przez trzy regionalne ośrodki rozwoju, tworzy strategicznie rozmieszczoną, elastyczną infrastrukturę obsługującą przemysł tytoniowy. Firma wytwarza bogaty asortyment wysokiej jakości innowacyjnych filtrów, rozwiązań w zakresie opakowań dla sektora papierosów skręcanych samodzielnie, jak również zapewnia usługi laboratoryjne i analityczne do pomiaru składników dla przemysłu tytoniowego.

  Oddział Essentra Porous Technologies to wiodący dostawca i producent niestandardowych komponentów do transportu cieczy, opracowanych na podstawie gamy dostępnych technik obejmujących stosowanie włókien wiążących i włóknin, pianek poliuretanowych i tworzyw porowatych. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań stosowanych w sektorze opieki zdrowotnej, zastosowaniach konsumenckich i przemysłowych, te podstawowe komponenty, począwszy od medycznych testów diagnostycznych po zaawansowane opatrunki na rany, wkłady do drukarek atramentowych, przyrządy do pisania, ściereczki przemysłowe i odświeżacze powietrza, dostępne są wielu różnych wersjach.

  Globalna sieć firmy Essentra z siedzibą w Wielkiej Brytanii obejmuje 33 kraje, zatrudnia około 9000 pracowników, posiada 53 główne zakłady produkcyjne, 64 oddziały sprzedaży i dystrybucji oraz 5 ośrodków badawczo-rozwojowych. 

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  ten był wyłączony 28.09.2018 i wstawiony taropak
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.